Personel na teren budowy - utrzymanie czystości - OD ZARAZ TUCZNAWA

21,00 zł

inne


Personel Zawiercie, teren Zawiercie, budowy Zawiercie, utrzymanie Zawiercie, czystości Zawiercie, ZARAZ Zawiercie, TUCZNAWA Zawiercie

Stabilna firma zatrudni pracowników na teren zewnętrzny w Dąbrowie Górniczej.

Praca polega na dbaniu o czystość na terenie zewnętrznym, zimą odśnieżanie, solenie. Praca od 7:00-15:00 lub 14.00 - 21.00

Zlecenie na dłuższy okres. Stawka: 21 zł/h.

Zapewniamy przeszkolenie, wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej i niezbędne narzędzia pracy. Dla osób z Zawiercia możliwość częściowego zwrotu kosztów dojazdu. Praca na dłuższy okres w stabilnej firmie - nie szukamy pracowników na kilka dni. Praca w zgranym zespole.

Ze względu na dojazd do Tucznawy - mile widziana osoba z własnym autem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem

723 700 420

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 434

nr ogłoszenia: 16812